• Detail firmy

Jan Ryvola

Základní popis

Firma Jamo dováží oděvy z Francie a Itálie šaty, tuniky, svetry, kabelky, kabáty, bundy. Firma zajišťuje u svých výrobků záruční i pozáruční servis včetně úprav. V roce 2012 jsme pro naše zákazníky otevřeli e-shop.

Adresa

K Pustinám 34
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11169559
DIČ:  CZ6406161795
Rok založení:  1990
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- e-shop, prodej dovážených oděvů z Francie a Itálie.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 165 182
E-mail: shop@jamofashion-eshop.cz
WWW: www.jamofashion-eshop.cz
ICQ: 617765131
Skype: jamo.fashion

Kontaktní osoba

Jan Ryvola - Majitel

Mobil: +420 607 241 268

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ASC trade, s.r.o.

Společnost nabízí velkoobchodní prodej produktů vhodných pro použití jako abraziva, na pískování a pro výrobu žáruvzdorných směsí. Další činností, kterou se zabýváme, je prodej hedvábí. Náš sortiment zahrnuje malované oděvní originály - šaty včetně společenských, haleny, tuniky, sukně, kalhoty, vesty apod. Nechte si ušít model na zakázku v našem krejčovském salonu.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.