• Detail firmy

Opravy počítačů Chomutov

Základní popis

POSKYTUJEME: Opravu a servis vašeho počítače, notebooku, tiskárny u vás doma nebo v kanceláři v okrese Chomutov. Stačí zavolat na naší HOT-LINKU a rádi vám poradíme.

Adresa

Kamenná 5105
430 04 Chomutov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87688727
DIČ:  CZ8403142473
  • Služby

Výrobky, činnosti

Oprava a servis PC.

Kontaktní údaje

E-mail: reinerjan@seznam.cz
WWW: www.pcpohotovost.net

Kontaktní osoba

Jan Reiner - Ředitel

Mobil: +420 773 883 232
E-mail: reinerjan@seznam.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Locker - Servis notebooků a PC

Kompletní IT servis. Zajišťujeme instalaci, správu a servis počítačových sítí pro malé a střední firmy. Opravujeme notebooky a počítače, sestavujeme nové počítače, profylaxe hardware/software. Provádíme upgrade starších počítačů, odvirování, opravy mechanických součástí notebooků a počítačů a mnoho dalšího. Mimo jiné zajišťujeme i dodávku kvalitních tonerů do tiskáren

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.