• Detail firmy

Jan Raušer

Základní popis

Doprava, spedice v rámci ČR i zahraničí

Adresa

Tasovice 419
671 25 Hodonice

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88389201
DIČ:  CZ8405314709

Výrobky, činnosti

Doprava, spedice.

Kontaktní údaje

E-mail: janrauser-transport@seznam.cz
WWW: rausertransport.eu

Kontaktní osoba

Jan Raušer - Majitel

Mobil: +420 774 341 434
E-mail: janrauser-transport@seznam.cz

Pobočky

ZAJDO TRANSPORT LOGISTICS s.r.o.
Vodařská 126/17
619 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Ing. Roman Mendlík

Naše rodinná firma již od roku 1989 poskytuje komplexní služby v oblasti dopravy, logistiky a spedice. Specializujeme se na nákladní autodopravu s hmotností nákladů do 30 tun. V posledních letech se zaměřujeme především na přepravu nadrozměrných nákladů, a to po celé Evropě. Dále zajišťujeme přepravu osob, jak vnitrostátní, tak i mezinárodní. Díky letitým zkušenostem garantujeme 100% spokojenost.

SEBUS s.r.o.

Zabýváme se autobusovou dopravou a nákladní kamionovou dopravou. Zajišťujeme přepravu osob po celé ČR i Evropě a pravidelnou linkovou dopravu v Jihomoravském kraji. Disponujeme moderním autobusovým vozovým parkem. Kamionová doprava je zajišťována tahači Scania. Fotografie autobusů a nákladních vozů naleznete na našich webových stránkách.

KOVOŠROT HENSL s.r.o.

Zabýváme se výkupem a sběrem kovového a železného odpadu, autovraků, olověných akumulátorů, papíru a lepenky. Z kovů vykupujeme: piliny a třísky, kovové obaly, železo a ocel, kabely, měď, bronz, mosaz, hliník, olovo, zinek, cín a ostatní kovy. Zajišťujeme rovněž autodopravu.