• Detail firmy

Jan Ramach

Základní popis

Firma se zabyvá pokrývačskými a klempířskými prácemi. Práce provádíme dle potřeb zákazníka. Naší snahou je maximální spokojenost zákazníka a nabízet naše služby co v nejšírším sortimentu.

Adresa

Vodičkova 13
294 73 Brodce nad Jizerou

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87493802

Výrobky, činnosti

Tesařské, pokrývačské, klempířské práce

Nabízíme tesařské, pokrývačské, klempířské a veškeré zednické práce včetně dodávky materiálu.

Kontaktní údaje

E-mail: ramachp@seznam.cz
WWW: www.p-k-p.webnode.cz/o-nas/

Kontaktní osoba

Jan Ramach - Majitel

Mobil: +420 721 209 191
E-mail: ramachp@seznam.cz
Další firmy v oboru

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

Miloš Koprolín

Naše firma zajišťuje kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů, zateplení fasád a pokládku zámkové a kamenné dlažby. Zaměřujeme se na Středočeský kraj, zejména na okolí Prahy a Benešova. Pracujeme rychle, kvalitně a spolehlivě. Přesvědčte se sami.

HÁJEK TOMÁŠ

Provádíme komplexní stavební práce. Nabízíme zajištění výstavby rodinných domů, renovace, rekonstrukce, malířské práce, sádrokartonářské práce, zateplování fasád, realizaci obkladů a dlažeb a mnoho dalšího.