• Detail firmy

Jan Pytel

Základní popis

Provozujeme autolakovnu a klempířskou dílnu. Nabízíme přípravu na STK, montáže výfuků, mechanické práce i nástřiky spodků a dutin.

Adresa

ČSA 233
362 33 Hroznětín

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44665041

Výrobky, činnosti

autoklempířství a autolakovna

Lakování vozidel,karosářské práce,příprava na STK ,nástřik spodků a dutin a různé mechanické práce

Kontaktní údaje

E-mail: saryyy-kk@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jan Pytel - Majitel

Telefon: +420 775 105 746
E-mail: saryyy-kk@seznam.cz
Další firmy v oboru

VDA - Výrobní družstvo autoprůmyslu

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem autobaterií pro všechny typy automobilů (osobní, nákladní, užitkové), motocykly, traktory, zemědělské a stavební stroje, motorové saně, sportovní lodě apod. Dále nabízíme trakční baterie, baterie do obytných vozidel, do dětských autíček, záložní zdroje a nabíjecí zdroje. Zajišťujeme rovněž montáž a servis autobaterií a odběr použitých baterií.

Roman Brabec

Hlavním zaměřením naší firmy jsou opravy vznětových motorů. Provádíme opravy, seřizování, kontroly, montáže a demontáže vstřikovacích čerpadel níže uvedených značek. Dále seřizujeme a vyměňujeme vstřikovací trysky, kontrolujeme předvstřiky, seřizujeme a opravujeme motory, kontrolujeme a vyměňujeme rozvody. Součástí poskytovaných služeb je rovněž diagnostika vozidel a prodej náhradních dílů.

AUTOSKLO EURO GLASS s.r.o.

Provádíme výměny autoskel u osobních automobilů, autobusů a nákladních automobilů. Nabízíme prodej autoskel a kompletního příslušenství. Zajišťujeme vyřízení pojistných událostí s pojišťovnami.