• Detail firmy

Jan PROKŮPEK

Základní popis

Výroba eurooken, balkónových a vnitřních dveří i atypických kuchyňských linek včetně zimních zahrad.

Adresa

náměstí Pod lípou 2/2
154 00 Praha 5 - Holyně

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41700171

Výrobky, činnosti

Výroba

eurooken, balkónových a vnitřních dveří i atypických kuchyňských linek včetně zimních zahrad.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 521 114
E-mail: dlato@volny.cz
WWW: www.eurookna-prokupek.cz

Kontaktní osoba

Jan PROKŮPEK - Majitel

Další firmy v oboru

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

OPTIMI spol. s r.o.

Zabýváme se zasklíváním lodžií a balkónů pomocí bezrámového vlastního zasklívacího systému Optimi®. Poskytujeme záruční i pozáruční servis zasklívacích systémů. Dodáváme samonosné konstrukce pro zasklení, vertikální žaluzie, samočisticí skla, hrazdy, sítě proti hmyzu, sušáky na prádlo a mnoho dalšího.

Jan MUSIL

Naše truhlárna se specializuje na atypickou výrobu na zakázku. Vyrábíme a renovujeme dřevěný a čalouněný nábytek, kazetové dveře, špaletová okna, dřevěné schody a zábradlí, pergoly, zahradní domky apod. - vše od zaměření až po konečnou montáž. Součástí poskytovaných služeb jsou i sklenářské práce. Rámujeme obrazy, zasklíváme a opravujeme okna, dveře, skleníky. Garantujeme kvalitně odvedenou práci.