• Detail firmy

Jan Pondělík - pekařství a cukrářství Dvorec s.r.o.

Základní popis

Provozujeme pekárnu. Zabýváme se výrobou a prodejem pečiva a cukrářských výrobků. Nabízíme zákusky, dorty, trvanlivé pečivo, linecké koláče....

Adresa

U Trati 307
335 03 Dvorec

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26344076

Výrobky, činnosti

Pekařské výrobky

Kontaktní údaje

WWW: pekarstvi-dvorec.sluzby.cz/

Kontaktní osoba

Jan Pondělík - Jednatel

Telefon: 603 533 424
Další firmy v oboru

DK MASS s.r.o

Produkujeme amarantový, brutnákový a chia olej, bezlepkové pečivo a bezlepkové cereálie a müsli. Vyberte si v e-shopu nebo nás navštivte v kamenné prodejně, která se nachází v Brně - Žebětíne. Nabízíme rovněž možnost dopravy zboží po Brně - pro více informací navštivte naše webové stránky. Těšíme se na Vaši návštěvu.

TUREK a spol. s.r.o.

Provozujeme pekárnu s dlouholetou rodinnou tradicí. Pečeme a dodáváme čerstvé běžné pečivo, jemné pečivo, speciální pečivo pro diabetiky, cereální pečivo, slavnostní koláče, čerstvý chleba i pečivo z listového těsta. Naše pekárenské výrobky dodáváme do velkoobchodních i maloobchodních sítí nebo nás můžete navštívit v naší prodejně.

Pasta Impianti s.r.o.

Specializujeme se prodej strojů a zařízení na výrobu těstovin a gnocchi vhodných do restaurací, hotelů, jídelen, pekáren a obchodních řetězců. Nabízíme stroje na dlouhé a krátké těstoviny, stroje na válcované těstoviny, stroje na plněné těstoviny, stroje na bramborové gnocchi apod. Zajišťujeme prodej semoliny pro výrobu těstovin a sušené bramborové kaše pro výrobu gnocchi.