• Detail firmy

Jan Pochman

Základní popis

Výhradní dovoz elektrického nářadí značky Wegoma. Prodej brusiv a velkých strojů, nástrojů a potřeb pro dřevozpracující firmy.

Adresa

Zahradní 251
281 21 Červené Pečky

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10246258
DIČ:  CZ6206150896

Výrobky, činnosti

Výhradní dovoz elektrického nářadí značky Wegoma.

Prodej brusiv a velkých strojů, nástrojů a potřeb pro dřevozpracující firmy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 761 142
Mobil: +420 736 611 441
E-mail: info@pochman.net
WWW: www.wegoma.cz

Kontaktní osoba

Jan Pochman - Majitel

Další firmy v oboru

VF.ELECTRIC s.r.o.

Specializujeme se na prodej elektroinstalačního materiálu, spotřebičů a elektroniky. Nabízíme nářadí, zahradní techniku, vybavení pro dům, navigaci, autopříslušenství, hodinářské zboží, bílá elektronika, hudební nástroje apod. Navštivte nás v našich kamenných prodejnách v Uhlířských Janovicích a Kolíně.

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.

SYGO s.r.o.

Zajišťujeme samoobslužný prodej nejrůznějšího sortimentu pro stavební průmysl, dům a zahradu. Nabízíme ruční a elektrické nářadí, stavební nářadí, stavební chemii, spojovací materiál, svářecí techniku, zahradní nářadí a techniku, pracovní oděvy i pracovní obuv. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.