• Detail firmy

Jan Plech

Základní popis

Zabývám se lektorskou činností v oboru hudba a to na tyto hudební nástroje : klávesy, akordeon, flétna a hudební teorie. Cena je 150 Kč + doprava.

Adresa

V Zálomu 2898/4
700 30 Ostrava - Jih

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03321894

Výrobky, činnosti

Výuka hudby

Výuka hudby na tyto hudební nástroje : klávesy, flétna, akordeon a hudební teorie. K výuce přistupují individuálně dle schopností žáka, můj cíl : Naučit Vás vnímat hudbu.

Kontaktní údaje

E-mail: mckane@seznam.cz
WWW: vyucuji-hudbe.webnode.cz

Kontaktní osoba

Jan Plech - Majitel

Mobil: +420 775 974 862
E-mail: mckane@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Barbara Kolebacz ÚČTO BARBARA

Věnujeme se vedení účetnictví pro FO i PO. Poskytujeme komplexní daňové služby a poradenství. Pro firmy a organizace zabezpečujeme daňový i mzdový servis. Rovněž provádíme kontroly a rekonstrukce účetnictví. Vedeme kurzy a školení účetnictví a také akreditovaný rekvalifikační kurz účetnictví.

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

M & V, spol. s r.o.

Firma M&V spol. s r.o., velkoobchod nářadím, nástroji a stroji, byla založena v roce 1991. Naše nabídka: nářadí a nástroje na obrábění kovů a dřeva, upínací nářadí, brusivo, měřidla, elektrické ruční nářadí a obráběcí stroje. Největší sklad v ČR.