• Detail firmy

Jan Plášil

Základní popis

Provádíme frézování a vložkování starých komínů, čištění, revize,roční prohlídky. Stavbu krbů na klíč a prodej krb.kamen.

Adresa

Táborská 412
256 01 Benešov u Prahy

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15823474
DIČ:  CZ6907061491

Výrobky, činnosti

Komíny, krby, kamna

Provádíme frézování a vložkování starých komínů, čištění, revize,roční prohlídky. Stavbu krbů na klíč a prodej krb.kamen.

Kontaktní údaje

E-mail: krbyjjj@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jan Plášil - Majitel

Mobil: +420 777 649 239
E-mail: krbyjjj@seznam.cz
Další firmy v oboru

STAVBY Karpíšek s.r.o.

Jsme česká stavební firma zabývající se kompletní dodávkou průmyslových podlah a betonových staveb se specializací na železobetonové monolitické konstrukce a zemní práce. Naší zvláštností je unikátní systém rekonstrukce silážních žlabů. Zajistíme kompletní servis v průběhu realizace zakázky vč. zpracování projektové dokumentace a statických výpočtů, to vše k Vaší plné spokojenosti.

Rakoplynoservis, s.r.o.

Specializujeme se na plynoistalační práce. Provádíme revize plynu, opravy a revize plynových spotřebičů, servis plynových zařízení. Zajišťujeme prodej plynových kotlů.

BOKR s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních staveb a jejich dokončování. Provádíme stavby parkovišť a chodníků, odstavných a nakládacích ploch, centrálních parků a překladišť, cyklistických stezek a pěších zón, opěrných zdí, odvodňovacích prvků v komunikacích či výstavbu zpevněných ploch ze zámkových a žulových dlažeb.