• Detail firmy

Jan Písařík

Základní popis

Provádíme rekonstrukce rodinných domů a bytů na klíč. Nabízíme zemní i výškové práce včetně střech, elektroinstalací, obkladů či dlažeb.

Adresa

Milady Horákové 386/63
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14652820

Výrobky, činnosti

zemní a výškové práce

Provádíme rekonstrukce rodinných domů a bytů na klíč. Nabízíme zemní i výškové práce včetně střech, elektroinstalací, obkladů či dlažeb.

Kontaktní údaje

E-mail: hanstav@seznam.cz

Kontaktní osoba

. Jan Písařík - Jednatel

Mobil: 777 888 518

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.

DRUŽSTVO CEMENTÁŘŮ, družstvo

Zabýváme se výrobou a prodejem betonových dlaždic a zámkové dlažby, obrubníků, krajníků, žlaby, vegetačních prvků, kanalizačních šachet, zdicích a plotových tvárnic, ztraceného bednění, betonových cihel a mnoho dalšího.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.