• Detail firmy

Jan Pelnář

Základní popis

Výroba nábytku, kuchyňských linek a schodů podle požadavků zákazníka. Nabídka přebalovacích pultů a masivního nábytku. Renovace starého nábytku.

Adresa

Milavče 82
344 01 Milavče

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72195908
DIČ:  CZ8206191763

Výrobky, činnosti

Knihovny, TV skříňky, komody

Kontaktní údaje

E-mail: prodej@vyroba-nabytku.eu
WWW: www.nabytek-pelnar.cz

Kontaktní osoba

Jan Pelnář - Majitel

Mobil: +420 605 166 273
E-mail: prodej@vyroba-nabytku.eu
Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

Jaromír Osvald - Truhlářské práce

Provozuji truhlářství. Zabývám se výrobou, prodejem a montážemi oken, dveří, kuchyňských linek, schodišť, vestavěných skříní, nábytku a dřevěných konstrukcí. Hledáte-li spolehlivého truhláře, neváhejte mě kontaktovat. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na stránkách firmy.

Truhlářství - Irena Stručková

Firma nabízí truhlářské práce. Výroba nábytku na zakázku, například komody, skříně, postele, stoly, stolky pod PC/TV, dětské pokoje, obývací stěny. Dále vyrábíme kuchyňské linky.