• Detail firmy

Jan Pavelec

Základní popis

E-shop se svítidly pro dům, byt, komerční prostory, zahradu. Prodáváme lustry, lampy a lampičky, stolní a stojanové lampy, nástěnná svítidla.

Adresa

Hradební 1306
686 01 Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65795601
DIČ:  CZ7408244140

Výrobky, činnosti

Prodej interiérových a exteriérových svítidel

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 118 109
E-mail: gsvitidla@gsvitidla.cz
WWW: www.gsvitidla.cz

Kontaktní osoba

Jan Pavelec - Majitel

Mobil: +420 603 314 079
Další firmy v oboru

Miroslav Hruška

Nabízíme návrhy a realizace osvětlení do interiérů i exteriérů. Zajišťujeme spolupráci při technickém řešení osvětlení, výrobu speciálních osvětlovacích těles pro restaurátory, výrobu svítidel, ale i výrobu dle specifických požadavků zákazníka.

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

Projekt Pro s.r.o.

Zabýváme se návrhem, dodávkou, instalací, údržbou a správou nejnovější pokrokové osvětlovací a parkovací technologie. Automatické parkovací systémy LogiPark, které jsou vždy realizován na míru dané firmě. Parkovací systémy v oblasti off-street parking a on-street parking. Osvětlovací technologie - světlíků Ciralight. Jsme výhradním dodavatelem této osvětlovací technologie.