• Detail firmy

Jan Pátek

Základní popis

Nákladní doprava - lehká, střední nákladní autodoprava - silniční (vnitrostátní) - vozy TATRA 8x8 třístranný sklápěč (nosnost 14,5t)

Adresa

V Záhorském 536
190 12 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47143151

Výrobky, činnosti

Autodoprava

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 275 049
E-mail: autodopravapatek@seznam.cz
WWW: www.autodopravapatek.cz

Kontaktní osoba

Jan Pátek - Majitel

Mobil: +420 608 255 545
Další firmy v oboru

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.

IMARTRANS

Nabízíme komfortní přepravu osob po České republice i státech EU. Přepravu zajišťujeme klimatizovaným Mikrobusem Renault Trafic Passanger, zaměstnáváme profesionální řidiče, kteří Vám splní i ty nejnáročnější požadavky. Více informací včetně ceníku přepravy naleznete na na našich webových stránkách.

DATA AUTOTRANS s.r.o.

Provozujeme dopravní agenturu poskytující služby v oblasti autobusové přepravy osob. Naší specializací je zajištění dopravy pro incomingový cestovní ruch. Zabezpečujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou přepravu osob, pravidelnou přepravu zaměstnanců, školní autobusovou přepravu, kongresovou přepravu osob apod. Organizujeme poznávací a pobytové zájezdy v rámci ČR i zahraničí.