• Detail firmy

Jan Orna

Základní popis

Poskytujeme pronájem klasických retro arcade automatů z 80. a 90. let, nevýherní automaty, klasické hry, arcade pro firemní akce a party.Tyto automaty znáte z maringotek na poutích. Nabízíme i obsluhu, která pomůže s ovládáním a zajistí servis.

Adresa

Svárov 131
273 51 Unhošť

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70780064
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby, pronájem a obsluha

Poskytujeme pronájem klasických retro arcade automatů z 80. a 90. let, nevýherní automaty, klasické hry, arcade pro firemní akce a party.

Kontaktní osoba

Jan Orna - Majitel

Mobil: 602 323 112
E-mail: arcade@bomberoza.net
WWW: www.arcade.bomberoza.n...

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RoMilPark, s.r.o.

Hlídané parkoviště jen 10 min od letiště Praha - Ruzyně. Parkoviště má nonstop provoz, 400 parkovacích míst a poskytuje širokou škálu služeb svým zákazníkům. Odvoz na letiště, balení zavazadel, služby nedalekého autoservisu.

J.K. ARET s.r.o.

Naše společnost nabízí pronájem skladových prostor v Kladně. K dispozici máme temperované, nezateplené sklady i hlídané oplocené venkovní prostory. Všechny nabízené prostory se nacházejí v uzavřeném areálu s ostrahou, která je zahrnuta do ceny pronájmu. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.