• Detail firmy

Jan Nymburský

Základní popis

Elny. cz je internetový obchod, který se zabývá prodejem bílého zboží a náhradních dílů do domácích elektrospotřebičů jako jsou akumulační kamna, bojlery, fritézy, pračky, myčky nádobí či vysavače.

Adresa

Palackého třída 1567/50
288 02 Nymburk

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66754968
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Prodej bílého zboží

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@elny.cz
WWW: www.elny.cz

Kontaktní osoba

Jan Nymburský

Mobil: +420 602 418 019
Další firmy v oboru

VF.ELECTRIC s.r.o.

Specializujeme se na prodej elektroinstalačního materiálu, spotřebičů a elektroniky. Nabízíme nářadí, zahradní techniku, vybavení pro dům, navigaci, autopříslušenství, hodinářské zboží, bílá elektronika, hudební nástroje apod. Navštivte nás v našich kamenných prodejnách v Uhlířských Janovicích a Kolíně.

Antonín Buchar

Zajišťujeme dodávku, opravu a montáže průmyslového chlazení, chladící techniky a tepelných čerpadel. Provádíme servis klimatizačních jednotek. Naleznete nás v Praze.

GASTRO SERVIS Plzeň, s.r.o.

Naše společnost zastupuje celou řadu tuzemských i zahraničních firem na našem trhu. Velkou předností firmy je kompletnost služeb v oblasti gastronomie. Dodáváme konvektomaty, sporáky, kotle, pánve, myčky, kuchyňské roboty, krouhače, mixéry, kávovary, fritézy. Zpracujeme Vám technologický návrh řešení Vašeho provozu a následně vybavíme veškerou technologií, nerezovým nábytkem a veškerými doplňky.