• Detail firmy

Jan Novotný - JaMaT

Základní popis

Servis výpočetní techniky se zaměřením na tiskárny a UPS záložní zdroje. Návrhy a realizace počítačových sítí. Montáže a opravy kamerových systémů.

Adresa

Podkovářská 933/3
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63625652

Výrobky, činnosti

Servis výpočetní techniky se zaměřením na tiskárny

Servis výpočetní techniky se zaměřením na tiskárny a UPS záložní zdroje. Návrhy a realizace počítačových sítí. Montáže a opravy kamerových systémů.

Kontaktní údaje

E-mail: jan.novotny@jamat.cz

Kontaktní osoba

Jan Novotný - Jednatel

Mobil: 606 424 737
Další firmy v oboru

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.