• Detail firmy

Jan Neuwirth

Základní popis

Provádíme zemní a výkopové práce, úprava terénu, pokládka zámkových dlažeb. Dodáváme ploty a zakládáme stavby menšího rozsahu.

Adresa

V Rámech 272
580 01 Havlíčkův Brod

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73642606

Výrobky, činnosti

Provádíme zemní a výkopové práce, úprava terénu

Provádíme zemní a výkopové práce, úprava terénu, pokládka zámkových dlažeb. Dodáváme ploty a zakládáme stavby menšího rozsahu.

Kontaktní údaje

E-mail: neuwirth.jan@tiscali.cz
WWW: www.zemnipracehb.cz

Kontaktní osoba

Jan Neuwirth - Jednatel

Mobil: 721 118 129
Další firmy v oboru

Zemní a demoliční práce Brabec

Nabízíme zemní, terénní, výkopové a demoliční práce. Poskytujeme služby autodopravy především pro stavebnictví - přeprava stavebních strojů, odvoz stavebních odpadů, osobní a nákladní pneuservis. Zajišťujeme pronájem autojeřábů. V rámci zemních prací realizujeme výkopy základů, hloubení rýh pro inženýrské sítě, terénní úpravy, rovnání a svahování terénů, hloubení studní apod.

ZEDNICTVÍ Šemík

Nabízíme, mimo jiné, výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce RD a bytů. Realizujeme pokládku zámkové a kamenné dlažby, sádrokartony, obklady, zateplení fasád - "Zelená úsporám". Dále provádíme zemní práce.

Dlaždičské práce Hőfer Zdeněk

Provádíme kvalitní pokládku kamenných kostek, mozaiky, kamenných odseků, kamenných ploten, zámkových dlažeb jak do sypkých materiálů tak do betonu, dále pokládku obrubníků kamenných i betonových. Ceny dohodou podle velikosti zakázky. Naše práce je naší vizitkou. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.