• Detail firmy

Ján Németh

Základní popis

Nabídka hydroizolace mostů, bazénů, plochých střech, jímek, základových desek a střešních zahrad. Poskytování klempířských a výškových prací.

Adresa

Waltrova 941/19
318 00 Plzeň 3 - Nová Hospoda

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67892175
DIČ:  CZ7103106802
Rok založení:  1998
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- izolace - hydroizolace plochých střech panelových domů, jímek a septiků, zateplování budov, solární kolektory a zařízení, základy, opěrné zdi.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 604 142
E-mail: nemeth-izolex@seznam.cz
WWW: www-izolexplzen.com

Kontaktní osoba

Ján Németh - Majitel

Další firmy v oboru

SANI - TOP - GAS s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce v oblasti topení - voda - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáž tepelných čerpadel, automatických kotlů na pevná paliva včetně přestaveb, solárních kolektorů. Instalujeme podlahové topení. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize a záruční i pozáruční servis topných systémů. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

MONTGIPS

Dodáváme lamelové plastové fasádní systémy a zvukově izolační desky Wolf pro odhlučnění stěn. Realizujeme protipožární nástřiky pro ocelové a betonové konstrukce i aplikace foukaných izolací. Zaměřujeme se na montáže sádrokartonů a montáže plastových fasádních systémů.

SÁDROSTAV Pojar a Velek

Specializujeme se na montáž sádrokartonových příček a stropů, montáž kazetových stropů a montáž izolace. Realizujeme rovněž půdní vestavby.