• Detail firmy

Jan Navrátil

Základní popis

Nabízíme kompletní hroby (jedno hroby, dvoj hroby, urnové hroby), nápisové i krycí desky a širokou škálu doplňků. To vše za nejnižší možné ceny. Námi nabízené hroby, náhrobky a ostatní kombinují zdánlivě neslučitelné, vysokou kvalitu s nízkou cenou.

Adresa

Marušky Kudeříkové 1278/7
736 01 Havířov - Město

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87946645

Výrobky, činnosti

Náhrobní kámen

Kontaktní údaje

E-mail: navratil@nahrobnikamen.cz
WWW: www.nahrobnikamen.cz

Kontaktní osoba

Jan Navrátil - Majitel

Mobil: +420 776 151 588
E-mail: navratil@nahrobnikamen.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Martin BADURA

Provádíme kamenické práce. Vyrábíme pomníky, náhrobky, okenní parapety, kuchyňské pracovní desky, desky na stoly či bary, umyvadlové desky a další produkty z přírodního i umělého kamene. Opravujeme a renovujeme staré hroby, přebrušujeme pomníky a náhrobky, montujeme pomníkové doplňky (vázy, lampy, dvířka), pískujeme nápisy apod. Dodáváme, stavíme a obkládáme krby. Opravujeme a obkládáme schody.

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.

KÁMEN design, s.r.o.

Specializujeme se na zpracování přírodního kamene. Dovážíme žulu, mramor, pískovec a onyx. Vyrábíme žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, parapety, dlažby různých formátů, obklady stěn interiérů i exteriérů. Provádíme opravy, renovace a broušení podlah.