• Detail firmy

Jan Műller

Základní popis

Provádíme lité podlahy, svářečské a zámečnické práce železného i nerezového materiálu. Další činností je výroba a montáž vjezdových bran, vstupních branek, oplocení, garážových vrat, předokenních rolet, pohonů, závor a sloupů.

Adresa

V Lukách 821
538 03 Heřmanův Městec

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73976652

Výrobky, činnosti

Provádíme lité podlahy

Provádíme lité podlahy, svářečské a zámečnické práce železného i nerezového materiálu. Další činností je výroba a montáž vjezdových bran,

Kontaktní osoba

Jan Müller - Majitel

Mobil: +420 605 171 420
E-mail: jan-muller@seznam.cz
WWW: www.svarovani-cehokoli.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOWEB s.r.o.

Nabízíme výrobu ocelových konstrukcí, výrobních a skladovacích hal, schodišť, částí zemědělských strojů, zásobníků sypkých hmot a lávek. Poskytujeme profesionální služby v oblasti zámečnické výroby. Provádíme řezání, ohýbání - řezání plazmou 1-25mm, řezání kyslíkem do 10mm, ohýbání ohraňovacím lisem 10mm; 3000mm, frézování, soustružení, skružování profilů.

HAZ METAL s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je zakázková kovovýroba a zámečnické práce. Zajišťujeme svařování hliníku, nerezu a oceli, ohraňování CNC, výrobu kovových konstrukcí a další strojírenskou výrobu. Pro více informací nás kontaktujte.

JAN ŠPIC - SORPOM

V dnešní době se orientujeme především na výrobu, opravy, rekonstrukce a montáže zdvihacích zařízení, zajišťujeme inspekce, revize a revizní zkoušky včetně základního a opakovacího školení jeřábníků, vazačů břemen a signalistů dle ČSN ISO 12480-1.