• Detail firmy

Jan Mügl

Základní popis

Provádíme zemní a stavební práce. Stavíme rodinné domy na klíč. Realizujeme přístavby a vestavby, fasády a nátěry, rekonstruujeme bytová jádra a provádíme úpravy interiérů. Provádíme zámkové dlažby a terasy. Realizujeme výkopy a zakládáme stavby.

Adresa

Na Horánku 668
384 11 Netolice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14494965
DIČ:  CZ5712091803
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výstavba rodinných domů na klíč.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 388 069
E-mail: info@muglovi.cz
WWW: www.muglovi.cz

Kontaktní osoba

Jan Mügl - Majitel

Mobil: +420 606 388 069

Jana Müglová

Mobil: +420 606 161 519
E-mail: muglova@seznam.cz
Další firmy v oboru

Zámečnictví Ošívka

Nabízíme kompletní zámečnické práce. Zabýváme se výrobou a montážemi plotů, vrat, zábradlí či balkonových přístřešků. Věnujeme se svařování, stavebnímu zámečnictví a provádíme také veškeré zámečnické opravy. Soustředíme se především na zákazníky z Jindřichova Hradce a přilehlého okolí.

DAICH spol. s r. o.

Společnost se zabývá stavební činností. Při realizaci staveb klademe důraz na minimalizaci vlivu stavebních prací na životní prostředí. Nabízíme zhotovení zemních protlaků a podvrtů pod komunikacemi, beranění štětových stěn a další. Dále zajišťujeme nakupování kovového odpadu od firemních zákazníků a provozujeme recyklační dvůr. Najdete nás v Táboře. Jsme tu pro Vás.

Martin Mára - Strojní omítání

Provádíme kompletní stavební práce se specializací na strojové omítání. Realizujeme betonové podlahy včetně anhydritů. Montujeme zateplovací systémy.