• Detail firmy

Jan Molavec

Základní popis

Nabídka velkoplošného digitálního tisku, řezané reklamy, fotogravírování, gravírování, strojového vyšívání, potisku textilu a polepů aut.

Adresa

Lipanská 1090/21
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71135855
DIČ:  CZ71135855

Výrobky, činnosti

Reklamní činnost

Nabídka velkoplošného digitálního tisku, řezané reklamy, fotogravírování, gravírování, strojového vyšívání, potisku textilu a polepů aut.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 313 114 114

Kontaktní osoba

Jan Molavec - Majitel

Mobil: +420 720 125 150
E-mail: molavecj@atlas.cz
Další firmy v oboru

KPK DISPLAYS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu produktových stojanů, vybavení maloobchodních prodejen regály, vitrínami, drátěnými závěsy, košíky a POS materiály. Nabízíme komplexní veletržní servis. Realizujeme pro naše klienty veletržní a výstavní expozice na klíč po celém světě, od návrhu po finální stavbu a demontáž, včetně zajištění cateringu, hostesek, logistiky, ubytování, letenek apod.

COLOGNIA PRESS a.s.

Vyrábíme samolepicí etikety, visačky, vstupenky a obaly v kotoučích i v arších. Specializujeme se na grafické etikety, etikety bez tisku, bezpečnostní etikety, RFID etikety včetně reliéfního tisku, hologramů, ochranných prvků a personifikace.

ZEBRA s.r.o.

Vyrábíme samolepicí etikety, visačky, vstupenky a štítky bez tisku i s tiskem. Používáme velké množství různých vstupních materiálů od renomovaných dodavatelů Avery Dennison, UPM Raflatac, 3M a Arconvert, a tak se vždy podaří najít správný materiál pro konkrétní použití.