• Detail firmy

Jan Miřácký

Základní popis

Nabídka zámečnických a svářečských prací. Výroba a montáže vrat, branek, plotů, zábradlí a železných nerezových konstrukcí.

Adresa

Žitná 1456
583 01 Chotěboř

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63558645

Výrobky, činnosti

Nabídka zámečnických a svářečských prací.

Nabídka zámečnických a svářečských prací. Výroba a montáže vrat, branek, mříží, plotů a zábradlí.

Kontaktní údaje

Mobil: 602 610 077
E-mail: janmiracky@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jan Miřácký - Majitel

Další firmy v oboru

Radek Urbánek - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou zámečnickou výrobou. Náš výrobní program zahrnuje produkci brán (včetně pohonů a servisu), schodišť, zábradlí, drátěného programu apod.

FERRUM s.r.o.

Zabýváme se prodejem hutních materiálů, výrobou ocelových roštů a schodnic, zámečnickou výrobou, ekologickou likvidací autovraků, kovošrotem. Prodáváme náhradní díly z autovraků. Zajišťujeme výrobu na ohraňovacím lisu, pálení laserem a plazmou, ohýbání profilů, armování betonářské oceli, pivních setů. Realizujeme autodopravu a práce autojeřábem a přívěsnou pracovní plošinou.

BRABENEC spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou krbových, kachlových a kovaných kamen. Naší specializací jsou kamna na míru dle Vašich přání a požadavků. Zajišťujeme instalaci, pravidelný servis a kompletní údržbu před topnou sezonou. Samozřejmostí je odborné poradenství a zaškolení do obsluhy kamen. Provozujeme podnikovou prodejnu v Želetavě a specializovanou prodejnu v Brně - Popůvkách.