• Detail firmy

Jan Mička

Základní popis

Instalatérské práce servis, opravy a montáže rozvodů vody, kanalizace, topení, radiátorů, kotlů, krbových kamen, ohřívačů vody, koupelen a WC.

Adresa

Pod Kalovy 157
342 01 Sušice III

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66368464
  • Služby

Výrobky, činnosti

Instalatérské práce

Kontaktní osoba

Jan Mička - Jednatel

Mobil: +420 774 825 757
Další firmy v oboru

C + V INSTALATÉRSKÉ PRÁCE s.r.o.

Poskytujeme veškeré služby v oblasti voda-topení-plyn-kanalizace včetně zajištění havarijního servisu. Provádíme montáž, opravy a revize vyhrazených plynových zařízení. Provozujeme specializovaný maloobchod a velkoobchod.

SANI - TOP - GAS s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce v oblasti topení - voda - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáž tepelných čerpadel, automatických kotlů na pevná paliva včetně přestaveb, solárních kolektorů. Instalujeme podlahové topení. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize a záruční i pozáruční servis topných systémů. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

František Opat AKVAMONT - instalatérské a topenářské práce

Provádíme instalatérské a topenářské práce. Zajišťujeme výměny a opravy kotlů a rekonstrukce topných systémů. Prodáváme instalační materiál, sprchové kouty, vany, sanitární keramiku, koupelnový nábytek a baterie. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž rekonstrukce koupelen a bytových jader.