• Detail firmy

Jan Matějček - Hotel Adeba

Základní popis

Tříhvězdičkový hotel nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích se sprchovým koutem, WC a televizí se satelitem.

Adresa

Pernerova 11/16
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15094499

Kontaktní údaje

E-mail: adeba@adeba.cz

Kontaktní osoba

Jan Matějček - Ředitel

Telefon: +420 222 311 829
E-mail: adeba@adeba.cz
WWW: www.adeba.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.

Ing. Blanka Jindrová

Zaměřujeme se na auditorské služby v Praze. Poskytujeme komplexní služby v oboru daní a účetnictví a věnujeme se odbornému poradenství.

Pension Edvin

Provozujeme rodinný penzion ve vilové čtvrti Prahy 4, blízko metra Budějovická. Pokoje v našem penzionu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a satelitem, připojení k Wi-Fi je zdarma, jakož i parkování. Nabízíme teplé snídaně formou bufetu, které jsou zahrnuty v ceně pokoje. Fotogalerii a ceník naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat - rádi Vás ubytujeme!