• Detail firmy

Jan Máška

Základní popis

Zabýváme se výrobou desing nábytku i klasického na zakázku. Výrobou stříkaného lesku a návrhy interieru na PC. Moderní kuchyňské linky, klasické kuchyně, stoly, dětské a obývací pokoje, vestavěné skříně, postele, komody, pracovny, ale i kancelář.

Adresa

Putim 237
397 01 Putim

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63896591
DIČ:  CZ7803171574

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku na zakázku.

Kontaktní údaje

E-mail: lukasama@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jan Máška - Majitel

Telefon: 604 640 806
E-mail: lukasama@seznam.cz
Další firmy v oboru

Petr Vondruška

Zajišťujeme truhlářskou výrobu bytového i kancelářského nábytku, zahradního nábytku, pergol i zahradních domků. Soustředíme se na výrobu oken, dveří a vrat, na jejich renovaci a výrobu replik. našem truhlářství vyrábíme obývací stěny,

ALOIS ELHOTTA - FID

Nabízíme CNC zpracování - obrábění dřeva. Zajišťujeme sériovou i kusovou truhlářskou výrobu. Vyrábíme CNC schodišťové dílce,na základě námi zpracovaného návrhu. Schodišťové dílce jsou polotovarem určených k dalšímu zpracování realizačními firmami.

Truhlářství Ing. Filip Allizar

Již 15 let se zabýváme truhlářskou výrobou. Vyrábíme na zakázku klasické i moderní kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny, ložnice, předsíně, dětské a studentské pokoje, pracovny atd. Naše truhlárna disponuje veškerým potřebným vybavením a k výrobě používáme ty nejkvalitnější materiály, které splňují i zdravotní nároky na dětský nábytek. Nabízíme kvalitní a cenově dostupný nábytek pro každého.