• Detail firmy

Jan Martínek

Základní popis

Architektonické vizualizace 3D, grafické práce, projekční činnost.

Adresa

Buková u Příbramě 137
262 23 Buková u Příbramě

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71941053

Výrobky, činnosti

Architektonické vizualizace 3D

Kontaktní údaje

E-mail: martinek.3D@email.cz
WWW: www.pasiv-projekt.cz

Kontaktní osoba

Jan Martínek - Majitel

Mobil: +420 774 416 220
Další firmy v oboru

Monika Součková

Nabízíme návrhy a projektování zahrad a parků, technické poradenství v oblasti designu, architektury, zahradní a krajinné tvorby - projekty úprav městské a veřejné zeleně a rodinných zahrad. Provádíme dendrologický průzkum a inventarizaci dřevin.

Projekt Pro s.r.o.

Zabýváme se návrhem, dodávkou, instalací, údržbou a správou nejnovější pokrokové osvětlovací a parkovací technologie. Automatické parkovací systémy LogiPark, které jsou vždy realizován na míru dané firmě. Parkovací systémy v oblasti off-street parking a on-street parking. Osvětlovací technologie - světlíků Ciralight. Jsme výhradním dodavatelem této osvětlovací technologie.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.