• Detail firmy

Jan Lukáč

Základní popis

Provádíme stavební práce, montáže oken, zateplování fasád, obložení stěn a kazetových stropů. Pokládáme plovoucí a dřevěné podlahy.

Adresa

Třeboňská 135/11
373 71 Rudolfov

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14484994

Výrobky, činnosti

Stavební práce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 337 505
E-mail: info@stavby-lukac.cz
WWW: www.stavby-lukac.cz
Další firmy v oboru

ZEDNICTVÍ Petr Vaněček

Provádím zednické, obkladačské a stavební práce, zateplování a nátěry fasád, sádrokartonářské úpravy, rekonstrukce bytových jader a další práce.

ALIAS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností především na Písecku a v širším okolí. Realizujeme stavby na klíč, rekonstrukce a zateplování objektů. V rámci rekonstrukcí zajistíme veškeré opravy, přestavby, půdní nástavby, vestavby atd. Zrekonstruujeme Vám starý dům nebo Vám postavíme nový - neváhejte se na nás obrátit! Máme bohaté zkušenosti, garantujeme odborné a spolehlivé služby.

DETAIL PROJEKT s.r.o.

Naše projekční a konzultační kancelář se zabývá komplexním řešením přípravné fáze ve stavební činnosti. O investora se staráme souhrnně od vyřízení a zajištění všech dokumentů potřebných pro jednání se stavebním úřadem, přes poskytnuté inženýrské služby ve stavebnictví, až po dořešení všech technických a organizačních detailů projektu. Flexibilita, kreativita a smysl pro detail je samozřejmostí.