• Detail firmy

Jan Lněníčka

Základní popis

Jan Lněnička, voda, plyn, topení. Zřízení plynoinstalací, vodoinstalací, zřízení a rekonstrukce ústředního vytápění, montáže kotlů atd.

Adresa

Maďarská 1997/3
568 02 Svitavy

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13175751
DIČ:  CZ520506017
Rok založení:  1993
  • Služby

Výrobky, činnosti

Voda - plyn - topení

Kontaktní údaje

E-mail: plyntopeni@seznam.cz
WWW: plyn-topeni-svitavy.cz/

Kontaktní osoba

Jan Lněnička - Majitel

Mobil: +420 603 278 312
E-mail: plyntopeni@seznam.cz
Další firmy v oboru

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.

KVINTAS s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou ocelových přírub. Příruby vyrábíme také dle dodané dokumentace nebo opracováváme zákazníkem dodaných polotovarů. Vše o naší výrobě a službách naleznete na našich internetových stránkách.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.