• Detail firmy

Jan Lhotský

Základní popis

Základní strukturu firmy tvoří dvě nezávislá oddělení se zaměřením na design-vývoj a výrobní proces. Tento ucelený řetězec umožňuje komplexní řešení celého projektu od myšlenky až po realizaci.

Adresa

Lesní 64
252 65 Holubice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74101994
DIČ:  CZ 8003132731

Výrobky, činnosti

Design-vývoj a výrobní proces

Kontaktní údaje

E-mail: jlh.sirius@gmail.com
WWW: www.sirius-corp.cz

Kontaktní osoba

Jan Lhotský - Majitel

Mobil: +420 775 953 862
E-mail: jlh.sirius@gmail.com
Další firmy v oboru

FORTV s.r.o.

Zabýváme se tvorbou webových prezentací a video spotů pro firemní, nebo osobní účely. Nabízíme video, webové nebo grafické služby. Vymyslíme a natočíme promo video pro prezentaci Vaší firmy na internetu nebo soukromé účely. Vytvoříme pro Vás webové stránky, firemní identitu, loga a další.

Jindřich Žemlička

Poskytujeme služby v oblasti marketingu. Navrhujeme a tvoříme internetové prezentace, dále pak reklamní kampaně včetně zajištění jejich správy, zabýváme se SEO optimalizací pro vyhledávače, PPC reklamními kampaněmi apod. Technická podpora je samozřejmostí. Máme rovněž bohaté zkušenosti s produktovou fotografií. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.