• Detail firmy

Jan Leiš

Základní popis

Kompletní studnařský servis. Provádíme vrtané a kopané studny, trhací práce, prohlubování a čištění. Montáže ručních pump a jejich opravy. Zajistíme v

Adresa

Barandovská 539
261 01 Příbram III

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10209468

Výrobky, činnosti

Kompletní studnařský servis.

Kompletní studnařský servis. Provádíme vrtané a kopané studny, trhací práce, prohlubování a čištění. Montáže ručních pump a jejich opravy. Zajistíme veškerá povolení. 20 let praxe v oboru.

Kontaktní údaje

E-mail: jan.leis@seznam.cz
WWW: www.studnarstvi-krtek.cz

Kontaktní osoba

Jan Leiš - Majitel

Mobil: 603 959 292

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jan Zahradník

Studnařskou činností se zabýváme již více než 10 let. Specializujeme se na opravy a čištění kopaných studní, instalace a opravy ručních pump, zajišťujeme dodávky, montáž a výměny čerpadel. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž čerpací zkoušky včetně protokolu a kompletních rozborů pitné vody. Ceník naleznete na našich webových stránkách. Pro více informací nás kontaktujte.

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.