• Detail firmy

Jan Lancinger

Základní popis

Vyrábíme kuchyně a nábytek z masivu, dýhovaných, lakovaných a laminovaných desek.

Adresa

Na Lada 40
251 01 Světice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13261665

Výrobky, činnosti

Kuchyně

Kontaktní údaje

E-mail: info@truhlarstviricany.cz
WWW: www.truhlarstviricany.cz

Kontaktní osoba

Jan Lancinger - Majitel

Mobil: +420 602 330 101
Další firmy v oboru

Pavol Knapek

Zajišťujeme komplexní truhlářské práce. Nabízíme výrobu nábytku na míru - postele, stoly, skříně, lavice, komody, police či truhly. Vyrábíme kuchyňské linky a vestavěný nábytek na míru. Také vyrábíme pergoly, dřevěné terasy (deking), ploty a další. Jsme Divadlo Rybka. Hrajeme loutkové divadlo pro školy a školky, obce i kulturní centra.

Družstvo truhlářů v Praze - Karlíně

Specializujeme se na truhlářskou zakázkovou výrobu. Zhotovujeme kuchyně na zakázku, vestavěné skříně, nábytek na zakázku, dřevěná schodiště, klasické i atypické vchodové a interiérové dveře, zahradní dřevostavby, kancelářský nábytek, nábytek pro hotely a prodejny, výroba zábradlí a mnoho dalšího.

Vladimír Polcar

Naše Kuchyňské a interiérové studio dodává kuchyně a nábytek na míru. Zajistíme komplexní služby, od 3D návrhu, přes dodávku, až po montáž kuchyně či nábytku. Součástí poskytovaných služeb je také zaškolení obsluhy kuchyně a montáž spotřebičů. Zabýváme se rovněž prodejem krbových kamen, litinových kotlů a sporáků. Jsme autorizovaným prodejcem zn. INFINI, TEKA, KUPPERSBUSCH, PLAMEN, INTERNATIONAL.