• Detail firmy

Jan Lakomý Ing.

Základní popis

Výuka a výcvik žadatelů o řidičské oprávnění skupin A, B, C a E. Nabídka školení řidičů a kondiční jízdy. Akreditované školící středisko řidičů.

Adresa

Guntramovická 1301/3
794 01 Krnov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68189834
DIČ:  CZ520201311

Výrobky, činnosti

Autoškola

Kontaktní údaje

WWW: www.autoskolakrnov.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Lakomý - Majitel

Mobil: +420 602 439 001
E-mail: ingjanlakomy@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Štěpán Juřička

Nabízíme poradenství a školení v oblasti BOZP a PO. Zajišťujeme zpracování dokumentace BOZP, pracovních rizik, šetření pracovních úrazů, kontroly BOZP a PO, revize hydrantů a hasicích přístrojů, posouzení požárního nebezpečí, zpracování bezpečnostních pokynů, vypracování směrnic pro lékařské prohlídky a mnoho dalšího.

Ing. Petr Holub

Provádíme revize zdvihacích zařízení a prohlídky ocelových konstrukcí. Zajišťujeme školení obsluhy zdvihacích zařízení, zpracování analýz rizik, zvláštní posouzení zdvihacích zařízení. Poskytujeme poradenství v oblasti strojírenství, hutnictví, energetiky, stavebnictví či architektury.

Barbara Kolebacz ÚČTO BARBARA

Věnujeme se vedení účetnictví pro FO i PO. Poskytujeme komplexní daňové služby a poradenství. Pro firmy a organizace zabezpečujeme daňový i mzdový servis. Rovněž provádíme kontroly a rekonstrukce účetnictví. Vedeme kurzy a školení účetnictví a také akreditovaný rekvalifikační kurz účetnictví.