• Detail firmy

Jan Kušnier

Základní popis

Vyrábíme a montujeme dveře, okna, pergoly, zahradní altány, schody a schodiště. Nábytek do celého bytu - kuchyně, ložnice, skříně a další. Provádíme renovace, rekonstrukce a retuše starožitného nábytku. Zhotovíme veškeré truhlářské a tesařské práce.

Adresa

Malkovského 595
199 00 Praha 9 - Letňany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43695035

Výrobky, činnosti

Dveře, okna, pergoly, zahradní altány, schody.

Vyrábíme a montujeme dveře, okna, pergoly, zahradní altány, schody a schodiště. Nábytek do celého bytu - kuchyně, ložnice, skříně a další.

Kontaktní údaje

E-mail: jan.kusnier@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jan Kušnier - Majitel

Telefon: +420 283 921 378
Mobil: +420 606 934 383
E-mail: jan.kusnier@seznam.cz
WWW: www.truhlar-tesar.wz.cz
Další firmy v oboru

HOBLÍK A PILKA, Nábytek na zakázku s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku a bytových doplňků na zakázku. Vyrábíme originální nábytek dle individuálních požadavků zákazníka. K výrobě nábytku používáme běžné i exotické dřeviny, kombinujeme široké spektrum materiálů. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy a renovace starožitného nábytku. Kromě nábytku vyrábíme také dřevěná schodiště, dveře, pergoly aj. Spolupracujeme s partnerskými firmami.

GABON PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na truhlářské práce. Nabízíme výrobu interiérového i exteriérového vybavení, obkladů, podlah nebo schodišť. Vyrábíme atypické truhlářské prvky. Zajišťujeme kompletní realizace interiérů.

Enthera spol. s r.o.

Nabízíme dřevěná eurookna, plastová okna, interiérové i vchodové dveře, výrobu masivních schodišť a vrat včetně příslušenství a zajištění montáže. Poskytujeme poradenství a servis v oboru.