• Detail firmy

Jan Kuneš

Základní popis

Fontány, kašny, bazény a zastřešení. Zajišťujeme prodej, montáž a servis. Nabízíme fontány s hudebním programem, plovoucí, bazény mozaikové, fóliové, plastové. Provádíme zastřešení bez kolejí, s kolejemi, velkoprostorové. Bezchlorová úprava vody.

Adresa

Na hvězdárně 393/8
159 00 Praha 5 - Velká Chuchle

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10259554
DIČ:  CZ10259554

Výrobky, činnosti

Fontány, kašny, bazény a zastřešení.

- Zajišťujeme prodej, montáž a servis. Nabízíme fontány s hudebním programem, plovoucí, bazény mozaikové, fóliové, plastové.

Kontaktní údaje

E-mail: info@jankunes.cz
WWW: www.fontany-jezirka.cz

Kontaktní osoba

Jan Kuneš - Majitel

Mobil: +420 602 221 988
E-mail: info@jankunes.cz
Další firmy v oboru

BELLATEX s.r.o.

Jsme česká výrobně-distribuční společnost s bytovým textilem. V naší nabídce naleznete nejrůznější textil do domácnosti, a to od ručníků, utěrek, polštářků, sedáků po kvalitní povlečení, prostěradla, přikrývky, koupelnové předložky. Dodáváme textil do hotelů a penzionů.

Vlastimil Jirsák

Hlavním zaměřením naší firmy jsou služby v oblasti chemické a mechanické úpravy bazénové vody. Specializujeme se na provoz bazénové technologie a technologie pro wellness centra a SPA. Prodáváme bazénovou chemii a esence pro wellness centra a SPA. Součástí poskytovaných služeb je i pořádání různých školení a seminářů o bazénové problematice. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

OK POOL CZ s.r.o.

Specializujeme se na projekci a výstavbu bazénů. Dodáváme bazénové technologie, bazénová čerpadla, bazénovou chemii a náhradní díly. Nabízíme pravidelný celoroční servisování bazénů. Poskytujeme odborné poradenství při provozu.