• Detail firmy

Jan Kunert

Základní popis

Výroba pracovních a lékařských oděvů.

Adresa

Horní Jasenka 283
755 01 Horní Jasenka

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10652558
DIČ:  CZ5411220848

Výrobky, činnosti

Výroba pracovních a lékařských oděvů.

Kontaktní údaje

E-mail: santi.vsetin@seznam.cz
WWW: www.jan.kunert-santi.cz

Kontaktní osoba

Jan Kunert - Jednatel

Mobil: 734 460 462
Další firmy v oboru

Ludmila MUCALÍKOVÁ - ELLISS - výroba a prodej oděvů

Naše společnost se již řadu let zabývá výrobou pracovních profesních oděvů. Šijeme na zakázku kvalitní pracovní oblečení pro různé obory, jako např. zdravotnictví, potravinářství, ale i oděvy pro volný čas - kalhoty, mikiny, trika a mnoho dalšího. Vyšíváme rovněž loga firem. Používáme materiály českých a anglických výrobců. Nově provozujeme e-shop s dámskými a pánskými pracovními oděvy.

HOTOVÝ ANTONÍN

Činnost firmy je zaměřena na výrobu pracovních a ochranných oděvů z kvalitních materiálů z Anglie. Jsme výhradním výrobcem pro německou společnost Grevotex. Pro dlouhodobé zakázky hledáme nové subdodavatele pro výrobu pracovních a ochranných oděvů - profesionální a solidní šičky pro šití na zakázku, které zaškolíme. Materiál dodáme. Pro více informací nás kontaktujte.

ALGA-BIS s.c.

Naše společnost byla známá pro polské i zahraniční zákazníky s výrobou zdravotnických oděvů a prádla na provozní a specialista (k čištění ploch) s vysokou kvalitou zpracování, velmi kvalitní certifikované tkaniny, včasné dodávky a starost o spokojenost zákazníka. Zveme vás ke spolupráci.