• Detail firmy

Jan KUKLA

Základní popis

Poradenství a služby v oblasti BOZP a požární ochrany. Nabízíme také služby stavebního koordinátora v oblasti bezpečnosti staveb.

Adresa

Milady Horákové 771/58
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44872941

Výrobky, činnosti

Služby v oblasti BOZP a požární ochrany.

Poradenství a služby v oblasti BOZP a požární ochrany. Nabízíme také služby stavebního koordinátora v oblasti bezpečnosti staveb.

Kontaktní údaje

E-mail: jankuk@volny.cz

Kontaktní osoba

Jan Kukla - Majitel

Mobil: +420 774 043 252
Další firmy v oboru

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.

AD SECURITY s.r.o.

Zaměřujeme se na konzultace, návrhy, dodávky, montáž a servis mechanických bezpečnostních a protipožárních systémů - bezpečnostních a protipožárních dveří, zámků, kování, mříží, fólií. Zajišťujeme návrhy a realizace systémů generálního klíče, prodáváme a montujeme mechatronické prvky. Nabízíme rovněž mříže, oplocení, posuvné brány, stínící prvky a další produkty z kovovýroby.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.