• Detail firmy

Jan Kubánek

Základní popis

Prodej a servis výpočetní techniky, spotřební elektroniky a materiálu. Nabídka služeb v oblasti webhostingu, webdesignu, reklamy a marketingu.

Adresa

Předmostí 701
278 01 Kralupy nad Vltavou

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70579105

Výrobky, činnosti

Prodej a servis výpočetní techniky

Prodej a servis výpočetní techniky, spotřební elektroniky a materiálu. Nabídka služeb v oblasti webhostingu, webdesignu, reklamy a marketingu.

Kontaktní údaje

Telefon: 315 601 451
E-mail: kubanek@raptorcomputer.cz
WWW: www.raptorcomputer.cz

Kontaktní osoba

Jan Kubánek - Majitel

Mobil: 606 747 023
Další firmy v oboru

FORTV s.r.o.

Zabýváme se tvorbou webových prezentací a video spotů pro firemní, nebo osobní účely. Nabízíme video, webové nebo grafické služby. Vymyslíme a natočíme promo video pro prezentaci Vaší firmy na internetu nebo soukromé účely. Vytvoříme pro Vás webové stránky, firemní identitu, loga a další.

Jindřich Žemlička

Poskytujeme služby v oblasti marketingu. Navrhujeme a tvoříme internetové prezentace, dále pak reklamní kampaně včetně zajištění jejich správy, zabýváme se SEO optimalizací pro vyhledávače, PPC reklamními kampaněmi apod. Technická podpora je samozřejmostí. Máme rovněž bohaté zkušenosti s produktovou fotografií. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Ing. Jan Vydržel

Zabýváme se správou sítí a databází. Poskytujeme poradenství v oblasti informačních technologií. Nabízíme hostingové a související činnosti, tvorbu e-shopů, zpracování dat.