• Detail firmy

Jan Kryštof

Základní popis

Internetový prodej hraček, her, puzzle, stavebnic, RC a sběratelských modelů.

Adresa

Za Hřbitovem 305/5
725 28 Ostrava 28

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72972637

Výrobky, činnosti

On-line prodej hraček a her

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 757 919
E-mail: info@shop-krystof.cz
WWW: www.hracky-krystof.cz

Kontaktní osoba

Jan Kryštof - Majitel

Další firmy v oboru

HEDA export-import, spol. s r. o. - dřevěné hračky a loutky

Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej českých dřevěných hraček, loutek, maňásků, loutkových divadel, didaktických pomůcek Montessori, bytových a módních doplňků a smaltovaných šperků. Hlavním sortimentem jsou loutky všech velikostí a materiálů, pohádkové i známých postaviček Spejbla, Hurvínka a Máničky vyráběné v licenci a se souhlasem Divadla Spejbla a Hurvínka v Praze.

MP TOBACCO s.r.o.

Distribuujeme tabákové výrobky a příslušenství. Nabízíme internetový prodej mexických a kubánských kvalitních doutníků, humidor, tabáků, hracích karet, alkoholických nápojů, čokolády, hřebíčkových cigaret, pouzdra na doutníky a další.

Ivan Zadražil

Zabýváme se prodejem vystřihovánek z papíru. Nabízíme modely hradů, zámků, katedrál, kostelů, muzeí, westernových městeček, doků, heliportů, benzínových stanic, pivovarů, oblékacích panenek a mnoho dalšího. Prodáváme omalovánky a společenské hry. Další naší činnosti je projekce rodinných domů, bytových domů, zemědělských a průmyslových staveb či firemních areálů a rovněž projekce rekonstrukcí.