• Detail firmy

Jan Křen

Základní popis

Servis a oprava počítačů, notebooků, tabletů a jiné výpočetní techniky.

Adresa

Nad Hřištěm 252
391 33 Jistebnice

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88894355

Výrobky, činnosti

Servis a oprava počítačů

Kontaktní údaje

E-mail: pc.aro.servis@gmail.com
WWW: www.pc-aro.webnode.cz

Kontaktní osoba

Jan Křen - Majitel

Mobil: +420 725 025 705
E-mail: pc.aro.servis@gmail.com
Další firmy v oboru

MH PC Servis s.r.o.

Věnujeme se servisu výpočetní, správě PC sítí a tvorbě webových stránek. Nabízíme kompletní zajištění pozáručních i záručních servisů PC, notebooků, mobilních telefonů, konfiguraci WiFi sítí, routerů, modemů a instalace OS Dále kompletní zajištění PC sítí- konfigurace serverů, tiskáren, PC stanic, kamerových systémů a vzdálenou podporu. Mimo jiné poskytujeme také hostingové služby.

SuperLevnaPC

Zajišťujeme prodej nové, repasované a předváděcí výpočetní techniky. Dodáváme levné notebooky, stolní počítače, počítačové sestavy, LCD monitory, komponenty, tiskárny a různé příslušenství. Jsme přímí dovozci tohoto zboží do České republiky a díky tomu můžeme nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. Nabízíme převážně značkové zboží od výrobců Dell, HP, Lenovo. Provádíme opravy a servis PC a notebooků.

ZM Servis, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní řešení v oblasti kopírovací a kancelářské techniky. Prodej, pronájem, leasing, záruční i pozáruční servis kopírek, tiskáren a faxů Konica, Minolta. Dodáváme spotřební materiál do kopírek i tiskáren - originální i recyklované náplně.