• Detail firmy

Jan Kratochvíl

Základní popis

Nabízíme hydroizolační práce. Provádíme izolace střešních plášťů, spodních staveb, jezírek, bazénů, balkonů i kompletní realizace kořenových čističek.

Adresa

17. listopadu 107
284 01 Šipší

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14781468

Výrobky, činnosti

Nabízíme hydroizolační práce. Provádíme izolace.

Nabízíme hydroizolační práce. Provádíme izolace střešních plášťů, spodních staveb, jezírek, bazénů, balkonů i kompletní realizace kořenových čističek. Zajišťujeme vše od počátečního výběru systému, přes zařízení auditorských a projektantských služeb.

Kontaktní údaje

E-mail: krataizolace@seznam.cz
WWW: www.krataizolace.eu

Kontaktní osoba

Jan Kratochvíl - Majitel

Mobil: +420 777 297 744
Další firmy v oboru

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

HÁJEK TOMÁŠ

Provádíme komplexní stavební práce. Nabízíme zajištění výstavby rodinných domů, renovace, rekonstrukce, malířské práce, sádrokartonářské práce, zateplování fasád, realizaci obkladů a dlažeb a mnoho dalšího.