• Detail firmy

Jan Kotouček

Základní popis

Zabýváme se designem a kompletními realizacemi soukromých i veřejných interiérů. Realizujeme nábytek, podlahy, dveře, osvětlení či stavební úpravy.

Adresa

Vršovická 1461/64
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75836491

Výrobky, činnosti

realizacemi soukromých i veřejných interiérů

Zabýváme se designem a kompletními realizacemi soukromých i veřejných interiérů. Realizujeme nábytek, podlahy, dveře, osvětlení či stavební úpravy.

Kontaktní osoba

Jan Kotouček - Majitel

Mobil: +420 773 206 816
E-mail: info@atelier4d.net
WWW: www.atelier4d.net
Další firmy v oboru

Ing.arch. SKRAMLÍKOVÁ ALŽBĚTA

Nabízím své služby architektonické práce. Zabývám se především architekturou pozemních staveb, zejména rodinnými domy, bytovými jednotkami, kancelářskými budovami, penziony a hotely. Také Vám zajistím projekty potřebné pro stavební povolení a v neposlední řadě se postarám o moderní design interiéru bydlení či pracoviště.

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.