• Detail firmy

Jan Kosnar

Základní popis

Výroba drátokamenných košů pro zpevnění svahů či břehů.

Adresa

Lipová 115
798 45 Lipová

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42820146

Výrobky, činnosti

Výroba

Výroba drátokamenných košů pro zpevnění svahů či břehů.

Kontaktní údaje

E-mail: gabion@seznam.cz
WWW: www.sweb.cz/gabion

Kontaktní osoba

Jan Kosnar - Majitel

Mobil: 602 825 230
Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.