• Detail firmy

Jan Košnar

Základní popis

Tesařské a sádrokartonářské práce. Střechy, půdní vestavby: střešní okna. Stropy, podlahy: dřevostavby. Zastřešení krytinou: KM BETA, BRAMAC, TONDACH.

Adresa

Hlavní 50/43
568 02 Svitavy

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42245133
DIČ:  CZ7304013497

Výrobky, činnosti

Tesařské a sádrokartonářské práce

Kontaktní údaje

E-mail: kosnarjan@email.cz
WWW: www.tesarstvikosnar.cz

Kontaktní osoba

Jan Košnar - Majitel

Mobil: +420 739 065 013
E-mail: kosnarjan@email.cz
Další firmy v oboru

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

STŘECHY V + M, s.r.o.

Zajišťujeme zhotovování nových střech sedlových i plochých, rekonstrukce střech a nátěry. Pracujeme se všemi druhy krytin. Nabízíme služby pokrývačů, tesařů, klempířů a zedníků, realizujeme sádrokartonářské práce a další. Působíme v oblasti Tábor a okolí, ale přijímáme také zakázky z celé ČR.

PORTICO s.r.o.

Nabízíme služby stavebního inženýringu. Provádíme elektroinstalace na klíč, statické zajištění konstrukcí - helikální výztuže, vysoušení vlhkého zdiva, sanace stavebních konstrukcí a nízkotlaké injektáže zdiva. Dodáváme dekorativní ražené betony a protipožární ucpávky. Více informací naleznete na našich webových stránkách.