• Detail firmy

Jan Kořenek

Základní popis

Provozuji autoservis a pneuservis. Provádím seřízení geometrie i diagnostiku vozidel, výměny a plnění klimatizace, opravy převodovek, spojek.ýc

Adresa

1. máje 270
664 84 Zastávka u Brna

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75815541
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autoservis

Kontaktní osoba

jan Kořenek

Mobil: +420 602 500 495
E-mail: jankorenek@seznam.cz
E-mail: jankorenek@seznam.cz
WWW: www.autoservis-zastavka.cz
Další firmy v oboru

ISOLUND s.r.o. - náhradní díly

Velkoobchod, maloobchod náhradních dílů a příslušenství na všechny nákladní a osobní vozy tuzemských i zahraničních výrobců. Autorizovaný prodej přívěsných vozíků AGADOS včetně jejich náhradních dílů a slunečních clon pro nákladní vozy TATRA.

Autoservis TOP s.r.o.

Poskytujeme komplexní klempířské a lakýrnické práce u různých druhů vozidel. Zajišťujeme leštění a voskování karoserie, výměnu autoskel, čištění interiérů vozidel, ruční mytí vozidel, kompletní vyřízení pojistných událostí, renovace autolaků, antikorozní nástřik a voskování dutin karosérie.

VÝTAHY Tempír s.r.o.

Zajišťujeme montáž, servis, opravy, modernizace a revize všech druhů výtahů. Dodáváme osobní výtahy do nosnosti 2000 kg, nákladní výtahy s nosností do 6500 kg, i malé nákladní výtahy, např. pro provozy prádelen nebo jídelen apod. Provádíme rovněž opláštění výtahových šachet. Vlastníme certifikát ISO 9001:2001. Další činností, kterou se zabýváme, je pneuservis.