• Detail firmy

Jan Konečný

Základní popis

PENZION A RESTAURACE U COUFALŮ

Adresa

nám. Míru 62/9
789 83 Loštice

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42991030
  • Služby

Výrobky, činnosti

PENZION A RESTAURACE U COUFALŮ

- kapacita 10 lůžek a 5 přistýlek - ubytování v 5 dvoulůžkových pokojích a 2 dvoulůžkových apartmánech s možností přistýlky - každý pokoj ma své vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem + WC), TV, SAT, telefon, připojení k internetu

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 881 346
Mobil: +420 736 227 226
E-mail: penzion@ucoufalu.cz

Kontaktní osoba

Jan Konečný - Majitel

Další firmy v oboru

Libor Demeter

Nabízíme služby v oblasti cateringu. Zajišťujeme pořádání různých oslav, sportovních mítinků. Pořádáme grilování nebo dodáme čerstvé uzené potraviny. Poskytujeme somelierské služby.

ADAM VELKOOBCHOD, s.r.o.

Zabýváme se maloobchodním a velkoobchodním prodejem alkoholických a nealkoholických nápojů. Nabízíme široký sortiment alkoholu - rum, whisky, becherovka, brandy, koňak, likéry, tequilla, ovocné lihoviny, destiláty, víno, pivo. Dále máme v nabídce široký sortiment tabákových výrobků. Také prodáváme kávu, slané pečivo a cukrovinky.

Josef Simon - Pneuservis

Náš pneuservis a autoservis v Drhovicích zajišťuje přezutí a vyvážení kol, lepení duší, prodej pneumatik, výměny výfuků, olejů a filtrů, kontrolu a opravy řízení a brzd, geometrii, přípravu na STK, měření emisí aj. Nabízíme rovněž ubytování v penzionu s 9-ti apartmány. K dispozici je zahrada a parkování v objektu. V blízkosti penzionu je mnoho zajímavých míst, která stojí za to navštívit.