• Detail firmy

Jan Koloušek

Základní popis

Prodáváme a posíláme minižárovky OSHINO LAMPS, LED pásy, výkonové LED diody, SMD LEDdiody, minimotory, malé elektromotory s převodovkou a PIR čidla. Výhradní dovozce výrobků značek Oshino Lamps a SGSTCL pro CZ a SK.

Adresa

Na Zvoničce 339/14
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16921593

Výrobky, činnosti

Autorádia - příslušenství

opravy a montáže

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 463 270
Mobil: +420 602 205 568
Fax: +420 244 463 515
E-mail: acdc@iol.cz
WWW: www.acdc-audio.cz

Kontaktní osoba

Jan Koloušek

Další firmy v oboru

PŘÍRODNÍ MEDICÍNA

Jsme výhradní dovozci do ČR lékařských zdravotních přístrojů SALIN – Domácí solná jeskyně, nepostradatelných pro léčbu: dýchacích cest, alergií, astma, bronchitidy, zánětů dutin, hrtanu aj. Povzbuzují imunitní systém. Dále světoznámé značky HOFIGAL, která je na trhu již od r. 1990 - doplňky stravy s netradičním spojením bylin, bio čaje, bylinné čaje, gemoderiváty, tinktury, esenciální oleje atd.

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.

Švarc a P.PRAHA, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zařízení pro gastronomii. Dodáváme profesionální konvektomaty, zařízení na šoková chlazení, výrobníky ledu pro gastronomii, profesionální varnou techniku, elektrické a plynové fritézy, bezdotykové vodovodní baterie, myčky pro gastronomické provozy, gastronomické chladící vitríny a mnoho dalšího.