• Detail firmy

Jan Kodl

Základní popis

Zajišťujeme kompletní péči v oblasti marketingových služeb. Specializujeme se na marketing středních firem. Nabízíme marketingový servis, reklamu na facebooku, PPC reklamu, budování PR. Jediné, na čem záleží, je váš zisk.

Adresa

Bratrušovská 2725/2
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01427059
Rok založení:  2013
  • Služby

Výrobky, činnosti

Internetový marketing

Kontaktní údaje

E-mail: kodl@jankodl.cz
WWW: www.jankodl.cz

Kontaktní osoba

Kodl Jan - Majitel

Mobil: +420 725 110 593
E-mail: kodl@jankodl.cz
Další firmy v oboru

Subtex s.c. Radosław Marciniak, Michał Wójtowicz

Otisky vyrobené u nás jsou používány v širším módním průmyslu a reklamy, z výroby sportovního oblečení, pomůcky, oblečení, stejně jako oděvních doplňků, vlajek a transparentů v materiálech a ozdobné doplňky. Doporučujeme, abyste s námi spolupracovat! Kontaktujte nás ještě dnes!

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme firmám marketingové služby v oblasti reklamy. Specializujeme se na strategie, kreativní dovednosti, komplexní reklamní činnost a pořádání firemních eventů. Sídlo naší společnosti se nachází v Brně, naše pobočky však naleznete i Bratislavě a Dubaji.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.