• Detail firmy

Jan Knapp

Základní popis

Společnost nabízí kryty bazénu - nafukovací folii bez použití jiné výztuže. Veškeré zatížení této netradiční střechy je rovnoměrně podepřeno jen a jen vzduchem. Díky těmto vlastnostem můžete výrazně zabránít tvorbě zelených řas.

Adresa

V Háji 87
252 06 Měchenice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18580831
Rok založení:  1992
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby a produkty

- nafukovací kryty na bazény a dolňky k bazénům.

Kontaktní údaje

E-shop: www.nafukovacizastresenibazenu.cz/

Kontaktní osoba

Jan Knapp - Majitel

Další firmy v oboru

MIRES CONTROL s.r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem v oblasti měření, řízení a regulace. Nabízíme přístroje REG10-DIN a REG10-PAN, veškeré příslušenství jako jsou sondy (teplotní, tlakové, vlhkostní, chemické), převodníky, komunikační rozhraní či napájecí zdroje a transformátory. Nevybrali jste si? Máme pro Vás také možnost zakázkového řešení řídící elektronické jednotky.

COMPUS

Specializujeme se na nadzemní bazény a dodávku kompletního příslušenství k bazénům. Zajišťujeme servis výpočetní techniky a poskytujeme bezdrátové internetové připojení. Nabízíme stolní a karetní hry, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, prezentační techniku či pokladní systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.